ελληνική μουσική
    616 online   ·  210.908 μέλη

    Αγαπημένη εκπομπή (και γιατί) στο Radio MusicHeaven

    BlackGirl
    19.03.2007, 20:04
    Ας κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ... Για να δούμε!:)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 19-03-2007 20:15 ]


    tsibitos
    19.03.2007, 20:13
    Μια παρεα ειμαστε.. Ειναι δυνατον να επιλεγεις αναμεσα στην παρεα;; Εγω οτι ωρα μπορω ανεξαρτητως εκπομπης βαζω και ακουω.
    swkraths
    19.03.2007, 20:15
    Η δική μου!!!! Ποιά άλλη???χαχαχαχα
    Είναι αρκετές ωραίες εκπομπές όπως του altamira,GL,tsibitos,moufidis(που τυχαίνει κ ακούω πιο συχνά) αλλά και των φίλων pkamno,roubas.Kαι θα συμφωνήσω με τον tsibitos για την παρέα


    Τη πρώτη αγάπη που ‘ζησα παντοτινή την είπα/
    η δεύτερη μου κόστισε λιγότερα φιλιά/
    Η τρίτη ήρθε με χαρά διπλή χαρά που φεύγει/
    στη τέταρτη να θυμηθώ να σβήσω τη φωτιά......

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : swkraths στις 19-03-2007 20:17 ]


    BlackGirl
    19.03.2007, 20:17
    Oles einai kales tsibite...
    Apla merikes einai logiko na ksexorisoun gia pollous logous!


    tsibitos
    19.03.2007, 20:20
    Εσυ δηλαδη Ποια ξεχωριζεις?
    kifa
    19.03.2007, 20:22
    Η καθε εκπομπη έχει το δικό της ύφος , χιουμορ , σοβαρότητα και ευαισθησία ... γίνεται με την ιδια αγάπη και μεράκι απο το κάθε παραγωγό και σαφώς δεν μπορεί να γίνει γκάλοπ σε αυτό το θέμα ..

    Ακούμε όλους τους παραγωγούς και τους συγχαίρουμε για την αξιόλογη προσπάθεια που κανουνε :) ....

    Μπύρες για όλους !!!!


    BlackGirl
    19.03.2007, 20:26
    Den eipa oti den ginontai me meraki kai agapi. Prosopika mou aresoun tou audioslave, altamira kai MissRoro...!

    jorge
    19.03.2007, 20:34
    Προσωπικά ακούω φανατικά όσες εκπομπές παίζουν τραγούδια του γούστου μου (τις εκπομπές του GL, του altamira και του audioslave), ενώ έχω πετύχει καταπληκτικές στιγμές στις ώρες του DTango, του Beatlus, της Margo, του Spotlight_dancer, του Metal City και της Angela77. Βέβαια να πω οτι πολλούς παραγωγούς δεν έχω προλάβει να τους ακούσω ακόμα όσο θα ήθελα.

    Δεν προτιμώ (και συχνά αλλάζω σταθμό) τις εκπομπές που δεν κάνουν χρήση του μικροφώνου.
    swkraths
    19.03.2007, 20:53
    Θα συμφωνήσω με τον jorge για τη χρήση μικροφώνου.Νομίζω δίνει πολλά συν σε μια εκπομπή....
    BlackGirl
    19.03.2007, 20:55
    Fysika kai tha simfoniso! Exo akousei ekpompes mono gia ton paragogo pou milaei giati ta tragoudia den mou aresoun... sas exei tyxei?
    jorge
    19.03.2007, 21:05
    Blackgirl ας μην αλλάζουμε θέμα.
    tolaruba
    19.03.2007, 22:15
    Ολες εκπομπες οσες βεβαια εχω ακουσει ειναι ολες εκπληκτικες.Το υφος βεβαια διαφερει απο εκπομπη σε εκπομπη.Αυτή που μου αρεσει λιγο πιο πολυ και προλαβαινω και ακουω ειναι του αιολου
    Μπραβο ομως σε ολα τα παιδια,τα καταφερνουν μια χαρα
    prowler
    19.03.2007, 23:21
    Monday's Metal Show!!!!!!!!!!
    LilithTheFirst
    19.03.2007, 23:40
    Εχμμμμ... μην το ψάχνετε πολύ...
    Monday's Metal Show
    Απίστευτες ώρες μουσικής και καλής (πολύ καλής) παρέας...
    Angel20
    22.03.2007, 12:12
    Οι αγαπημένες μου εκπομπές εδω στο MusicHeaven είναι: Ένας κύκλος στον αέρα (Aiolos_m) και Αφιερωμένο εξαιρετικά (Deos). Η μεν πρώτη γιατι τα τραγούδια της εκπομπής μου αρέσουν πολύ και η δεύτερη γιατι έχει κάθε φορά και διαφορετική θεματολογία!
    jorge
    22.03.2007, 12:42
    Όπα, μα πως ξεχάστηκα!

    Στην παραπάνω λίστα με τους αγαπημένους μου παραγωγούς, προσθέτω με τρέλα και τον DEOS.
    rory166
    22.03.2007, 13:22
    wattanabe,deos,ανηψιος(hearbreak-kid),spotlight_dancer,aiolos_m,groovergr,GL
    η καθε εκπομπη ομορφη για διαφορετικους λογους η καθεμια!Αν κ εχω ακουσει τους περισσοτερους παραγωγους κ ειναι μια χαρουλα ολοι


    (θέση υπογραφής)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rory166 στις 22-03-2007 13:31 ]


    THEOG
    22.03.2007, 13:27
    aiolos_m, DEOS, Beatlus, GL, audioslave , groovergr κυρίως. Τα υπόλοιπα παιδιά δεν έχω προλάβει ακόμα να τ'ακούσω αρκετά οπότε επιφυλάσσομαι για το μέλλον.



    http://listen.musicheaven.gr
    anna2405
    22.03.2007, 16:56
    Όλες οι εκπομπές έχουν κάτι το ιδιαίτερο και το διαφορετικό... Πιστεύω οτι η καθε μια διαμορφώνεται ανάλογα με το κοινό και τη διάθεση της στιγμής με αποτέλεσμα κάθε φορά να είναι τελείως αλλιώτικη...! Βασικός ο ρόλος των ακροατών αφού έχουν άμμεση επαφή με τον παραγωγό και τον βοηθάνε να κυλίσει η εκπομπή ανάλογα με τα γούστα. Γι αυτο το λόγο ίσως οι έκτακτες εκπομπές με την παρείστικη διάθεση είναι οι καλύτερες ! Δεν χρειάζεται να αναφέρω ονόματα εκπομπών και παραγωγών πιστεύω είναι όλες οι εκπομπές πολύ καλές για το είδος που αντιπροσωπεύουν! Εξαίρεση ίσως αποτελούν οι εκπομπές που δεν έχουν συγκεκριμένο θέμα (μουσικό) και σίγουρα αυτές που δεν υπάρχει χρήση μικροφώνου! Καλη συνέχεια παιδιά και κυρίως καλή διασκέδαση !!!!!!!!!!!!!
    ToMaraki
    22.03.2007, 19:32
    Tsibitos on air!!!!!!!!! Μόνο.....

    Χωρίς να θέλω βέβαια να αδικήσω κανένα από τους άλλους παραγωγούς.....!