ελληνική μουσική
    537 online   ·  210.908 μέλη

    Γράψτε όποια πληροφορία ξέρετε για τον Μιχάλη Χαντζηγιάννη!!!

    Anastasiablumwi
    21.12.2008, 10:54

    Τι ξέρετε για τον καλύτερο και ομορφότερο τραγουδιστή της Ελλάδας;


    Anastasiablumwi
    24.12.2008, 18:37

    Είναι ο καλύτερος τραγουδιστής και ο ωραιότερος!!!!ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ!!!!!


    -----------------
    Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ME TA ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΒΙΒΛΙΟ!!!!!(ή το τέλειο τραγούδι)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Anastasiablumwi στις 24-12-2008 18:38 ]


    Anastasiablumwi
    29.12.2008, 14:13

    Οι συναυλίες του έχουν τεράστιες επιτυχίες...Cool


    kwstasagas
    29.12.2008, 20:47

    Βρε Αναστασία .... Γιατί δεν κάνεις μια "αναζήτηση" στο φόρουμ ??? Έχω την εντύπωση ότι εκεί θα βρεις αρκετές συζητήσεις για τον Μιχάλη Χατζηγιάννη. Επίσης, θα διαβάσεις όλων των ειδών τις απόψεις σχετικά με αυτόν : Τόσο από αυτούς που τον λατρεύουν, όσο κι από αυτούς που δεν τους αρέσει καθόλου ....

    Επίσης, μπορείς να ψάξεις και στο e - Περιοδικό, όπου πρόσφατα διάβασα μία δημοσίευση για τον Μιχάλη Χατζηγιάννη [αρκετά περιεκτική και κατατοπιστική]. Παρόλο που ο Χατζηγιάννης είναι από τους καλλιτέχνες που δεν με εκφράζουν καθόλου, διάβασα κάτω από τη δημοσίευση τα σχόλια ενός συμφορουμίτη και .... πραγματικά με συγκίνησαν !!! Τα υπόλοιπα .... καλύτερα να τα ανακαλύψεις μόνη σου {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.walkman}.........  


    marakiasteraki
    30.12.2008, 20:56

    Έχει δίκιο! Μην ανοίγετε ήδη υπάρχοντα θέματα, γεμίζουμε τζάμπα χώρο...Με ίδιες πληροφορίες!Κι εγώ όσο ήμουν νέα στο φόρουμ άνοιγα μονίμως θέματα...Αλλά δεν υπάρχει λόγος...


    kwstasagas
    31.12.2008, 11:33

    Α, να το ξεκαθαρίσω : Το προηγούμενο ποστ το έγραψα όχι για να ... "μαλώσω" το μικρότερο μέλος της παρέας μας, αλλά για να το βοηθήσω να βρει τις πληροφορίες που θέλει !!!!

    Αναστασία .... εκφράσου ελεύθερα και όπως σού βγαίνει !!!! Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι ... να είσαι ο εαυτός σου !!!! 

    Εγώ, προσωπικά, εδώ στο ΜΗ διαβάζω με ενδιαφέρον τα ποστ των μελών ΟΛΩΝ των ηλικιών : Και των μεγαλύτερων από εμένα, και των συνομήλικών μου [30συν, 40πλην] αλλά και των μικρούληδων [από 12 - 16 ετών] ..... Και, φυσικά, με ενδιαφέρει να ακούω τις απόψεις και τον "τρόπο έκφρασης" ΟΛΩΝ των ηλικιών .....