ελληνική μουσική
    435 online   ·  210.908 μέλη

    Ημέρες επιφυλακής για τους ορεξάτους παραγωγούς

    jorge
    10.08.2012, 13:35

    Οι θερμοκρασιες είναι υψηλότατες αυτές τις ημέρες, ειδικά στο δωμάτιο που βρίσκεται ο Κουκουβάγγος μας. Επειδή τις επόμενες μέρες θα του έχω και κλειστά τα παράθυρα, καθότι επιτέλους έφθασαν οι διακοπές, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να σταματήσει να ανταποκρίνεται. Έχω remote access, αλλά υπάρχει περίπτωση να μην μπορέσω να τον επαναφέρω, ειδικά αν το laptop κλείσει...

    Επομένως, όποιος έχει όρεξη να κάνει έκτακτες εκπομπές, μετά χαράς :)

    Καλές διακοπές, καλά μπάνια :)


    mary_omikron
    10.08.2012, 16:21

    Αυτεπάγγελτη δίωξη από το Κέντρο περίθαλψης αγρίων πουλιών Αίγινας...42 βαθμοί και κλειστά παράθυρα? {#emotions_dlg.mad}

    Καλές διακοπές !!! {#emotions_dlg.thumbup}


    loukas76gr
    10.08.2012, 18:12

    Άσε τα ψόφια αφεντικό... το πήρες μαζί σου για μπάνια και μπυρόνια... {#emotions_dlg.beer} το μέθυσες και τώρα άντε να ξαναλαλήσει... Ήδη ξεκίνησε τις 'διακοπές' του {#emotions_dlg.sleep1}

    Η χαρά του domaster {#emotions_dlg.thumbup} 


    sapounofouska
    11.08.2012, 13:41

    Σιγα μην ηταν η χαρα του domaster... Η χαρα ειναι ΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΗΗΗΗΗΗΗ δικη μας γιατι μαδισαμε το πουλακι μας.. {#emotions_dlg.thumbup}

    Dom ετοιμασου για ατελειωτες ωρες ....!!! Θα σε ξεζουμισουμε {#emotions_dlg.lol}


    aviectus
    12.08.2012, 11:08

    Δευτερα 13/8/12 με την ευκαιρια της απουσιας τους παραγωγου Αιθεροβαμονα,θα καλυψω το κενο του,και ισως χρειαστω λιγακι παραπανω,απο την ωρα του Suspect.


    jorge
    13.08.2012, 11:31
    Τελικά το κακό έγινε και ο Βάγγος απέθανε. Μέχρι της Αναστάσεώς του, όποιος παραγωγός θέλει, μπορεί να είναι μόνιμα συνδεδεμένος και να διακόπτεται από όποιον έχει εκπομπή. Πάρτε πρωτοβουλίες ελεύθερα :)
    mary_omikron
    13.08.2012, 12:03

    Το καταλάβαμε, του φτιάξαμε κόλυβα κι οι παραγωγοί φροντίζουν τις επιμνημόσυνες δεήσεις.

    Από Βάγγο μέχρι Jesus ή Λάζαρο σε πόσες μέρες η Ανάσταση?Innocent


    DOMASTER
    13.08.2012, 12:20

    Μετα τις 14.30 σημερα αναλαμβανω την υποχρεωση να εχει μουσικη ο σταθμος.

    Δεν θα ανανεωνω την πρωτη σελιδα οποτε θα ακουγεται μεν μουσικη αλλα δεν θα βγαινει ονομα παραγωγου.

    Οποτε μουσικη χωρις ονοματεπωνυμο και τιτλο εκπομπης θα σημαινει αυτοματα κενο προγραμματος και οποιος παραγωγος θελει μπορει χωρις κανενα προβλημα να διακοπτει την ροη και να κανει εκτακτη η τακτικη εκπομπη.

    Μια παρακληση μονο αν δεν ειναι κοπος ενα μηνυματακι για να εχω τον νου μου .

    Αυτα μεχρις αναστασεως μπεκατσας. 

    Α ναι ... και μην ξεχασετε τα σαραντα του πουλιου .. στον Ι.Ν.Αναστασεως   χαχαχα


    alkyoni
    13.08.2012, 16:46

    Μην ανησυχειτε!{#emotions_dlg.excl}

    Ο Κουκουβαγγος απλα βρηκε την ευκαιρια και την κοπανισε απο το κλουβι του για διακοπες και ξεκουραζεται οπως οι περισσοτεροι παραγωγοι αυτο τον καιρο...{#emotions_dlg.yes}

    Τον πετυχα με τα καλοκαιρινα του πουπουλα, σαγιοναρες, γυαλακι ηλιου και να τρωει παγωτο .....κι εμεις να ζηλευουμε....{#emotions_dlg.biggrin}

    Γιατι και τα πουλια εχουν ψυχη!{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.yes}

    Καλο υπολοιπο καλοκαιρι σε ολους και καλες εκτακτες εκπομπες!{#emotions_dlg.beer}





    επισυναπτόμενα: koukouvaggos summer 2012.jpg 
    CROSS
    14.08.2012, 14:52

    Ορίστε,ολοζώντανος είναι ο Κουκουβάγγος.Αμέσως να τον θάψετε και να φάτε και κόλυβα!{#emotions_dlg.biggrin}Σε λάθος κηδεία πήγατε,άλλη κουκουβάγια ήταν αυτή!


    jorge
    15.08.2012, 21:36
    What?? Εμφανιστηκε Κουκουβαγγος στον αερα;;
    sapounofouska
    15.08.2012, 22:05

    xaxaxaxaxaxa!!!


    DOMASTER
    15.08.2012, 22:47

    Μαλλον ΚουκουΜαστερ εμφανιστηκε εξ οσων γνωριζω τουλαχιστον

    πιειτε και για μας μια μπυρα με το βαγγο και αφηστε τα πονηρα...........

    Θολωνουμε τα υδατα ..... με δηλωσεις περι βαγγου κλπ κλπ

    χαχαχαχαχαχα


    CROSS
    16.08.2012, 15:09

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 15-08-2012 στις 21:36 έγραψε...

    What?? Εμφανιστηκε Κουκουβαγγος στον αερα;;

    όχι στον αέρα...στη θάλασσα!{#emotions_dlg.biggrin}


    sapounofouska
    16.08.2012, 15:17

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 13-08-2012 στις 16:46 έγραψε...

    Μην ανησυχειτε!{#emotions_dlg.excl}

    Ο Κουκουβαγγος απλα βρηκε την ευκαιρια και την κοπανισε απο το κλουβι του για διακοπες και ξεκουραζεται οπως οι περισσοτεροι παραγωγοι αυτο τον καιρο...{#emotions_dlg.yes}

    Τον πετυχα με τα καλοκαιρινα του πουπουλα, σαγιοναρες, γυαλακι ηλιου και να τρωει παγωτο .....κι εμεις να ζηλευουμε....{#emotions_dlg.biggrin}

    Γιατι και τα πουλια εχουν ψυχη!{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.yes}

    Καλο υπολοιπο καλοκαιρι σε ολους και καλες εκτακτες εκπομπες!{#emotions_dlg.beer}






    Εισαι ΘΕΑΑΑ!!! δεν εχω να προσθεσω τιποτα αλλο!!! υποκλινομαι στον summervaggo!!
    jorge
    17.08.2012, 00:38
    Χαχα, summervaggos, καλο :)
    ilio
    20.08.2012, 13:08

    Στην επιφύλαξη και εγώ γιατί μουγγαθήκαμε μεσημεριάτικα {#emotions_dlg.walkman}


    aviectus
    24.08.2012, 14:26

    δεν ξερω αν εδω ειναι το καταληλο μερος να το γραψω,αλλα τις τελευταιες μερες απο τοτε που ψοφησε το πουλι ( αρχιζω και το ζηταω πισω ) ορισμενοι παραγωγοι,οπως αυτος που παιζει τωρα -ονοματα δεν λεω - εχουν τραβηξει λιγο παραπανω τα ορια...

    εκτος των παραξενων playlist απο κομματια που δεν εκπροσωπουνται απο το σταθμο,ακουγονται ηχοι παιχνδιων ποκερ - τσατ κ.α. ενω δεν απαντα στα μηνυματα μας.


    jorge
    25.08.2012, 23:18
    Τέλος το τσαλαβούτημα, επάνοδος στο καθήκον! Ελπίζω οσοι ορεξατοι παραγωγοί καλύψατε τον Βάγγο, να το ευχαριστηθήκατε. Εννοείται οτι με χαρά τον διακόπτετε όποτε νομίζετε, χωρίς βεβαίως να συμβαίνουν αυτά που ανέφερε ο aviectus.
    sapounofouska
    25.08.2012, 23:25

    Πρασινο χερακι στο Γιωργο που το επισημανε... Εχω να πω οτι ο ενοχος της υποθεσης του ποκερ εβρεθη... Και ειναι και χαμενος περα για περα {#emotions_dlg.lol}

    Ζητησε μεταμελεια λογω αφηρημαδας και ολα καλα..

    Οσο για τον Βαγγο...?

    Δεν περιμενα ΠΟΤΕ να πω αυτο που θα πω......

    Μου ελειψε το παλιοπουλο!! {#emotions_dlg.oops}