ελληνική μουσική
    480 online   ·  210.908 μέλη

    Προς τους συντονιστες του musicheaven....δωστε βαση...

    Giorgos_arazei
    13.09.2005, 18:04
    Γεια σας παιδιά!Όλα καλά με το site, πολυ χρήσιμο και βοηθιτικό για κάποιους νέους στο χωρο.Προσωπικά από εδώ εχω λυσει πολλές απορίες μου και συγχαρητήρια για την καλή δουλειά..εκείνο όμως που με ενοχλεί λίγο είναι οι παρτιτούρες που διαθέτει το site....Τα τραγούδια είναι λίγα και το update που γίνεται με τις νέες παραλαβές πραγματοποιείται με πολύ αργό ρυθμο!Νομιζω πως τα περισσοτερα μελη θα συμφωνίσουν μαζί μου...Τι θα πρέπει να γίνει?αν χρειαστεί να βοηθήσω έιμαι αρκετά προθυμος!
    jorge
    14.09.2005, 01:23
    Έχεις δίκιο Γιώργο, θα κοιτάξω να γίνονται πιο συχνά οι ανανεώσεις.

    Η διαδικασία πάντως είναι αρκετά πιο χρονοβόρα από αυτή που ακολουθούν άλλα sites, τα οποία προτιμούν να βάζουν την παρτιτούρα όπως τη λαμβάνουν. Αυτό είναι η απλή και η εύκολη λύση. Εδώ οι παρτιτούρες "φιλτράρονται", διορθώνονται και μετά καταχωρούνται. Και δυστυχώς οι περισσότερες που λαμβάνουμε έχουν πολλά λάθη.

    Σ' ευχαριστώ για την παρατήρηση, θα το ρυθμίσω.


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 14-09-2005 18:40 ]
    Giorgos_arazei
    14.09.2005, 18:30
    Αν πάντως μπορούμε να βοηθήσουμε είμαστε όλοι πρόθυμοι!(ελπίζω..) Το θέμα είναι ότι αν το κομμάτι του site με τις παρτιτούρες βελτιωθεί θα ολοκληρωθεί συνολικά και θα γίνει το πιο δημοφιλές site. Σ' ευχαριστώ jorge για την απάντηση.Να στε πάντα καλά!
    SonarNSonic
    14.09.2005, 23:15
    @jorge
    Quote:
    Η διαδικασία πάντως είναι αρκετά πιο χρονοβόρα από αυτή που ακολουθούν άλλα sites, τα οποία προτιμούν να βάζουν την παρτιτούρα όπως τη λαμβάνουν. Αυτό είναι η απλή και η εύκολη λύση. Εδώ οι παρτιτούρες "φιλτράρονται", διορθώνονται και μετά καταχωρούνται. Και δυστυχώς οι περισσότερες που λαμβάνουμε έχουν πολλά λάθη.


    Από ποιους και πως διορθώνονται τα κομμάτια και όταν λες φιλτράρονται τι εννοείς φίλτρο;
    Έχω βαρεθεί τόσα χρόνια να βλέπω ένα κάρο λάθη και προχειρότητες από τους μουσικούς οίκους στην Ελλάδα, και έχουνε το θράσος να τα πουλάνε κι όλας κάνοντας κακό στην εκπαίδευση των ενδιαφερομένων και καλό στην τσέπη τους.
    Αν είναι να γίνει καλή και σωστή δουλειά θέλει εμπειρία, πολύ χρόνο και πολύ κόπο, ακόμα και χρήμα.
    Πολύ θάθελα να γνώριζα ποιος θα το έκανε αυτό, με αυτές τις προϋποθέσεις.

    vasilis23
    30.08.2007, 14:08
    Καλημερα!Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση αν ξερει κανεις ας βοηθησει!Το site μας υποστηριζεται απο gprs η wap απο το κινητο...?Το ρωταω αυτο γιατι παιζει ρολο στο αν θα χρεωνεται η οχι απο καποιο προγραμμα μιας κινητης τηλεφωνιας...οπου μου ειπαν αν το site ειναι μεσω gprs δεν θα χρεωνεται ενω αν ειναι μεσω wap θα χρεωνομαι....ευχαριστω!