ελληνική μουσική
    518 online   ·  210.908 μέλη
    antreas_dr
    21.09.2006, 12:43
    Ποιό απο τα δύο προτιμάτε και γιατί?
    ageras
    21.09.2006, 13:34



    SmileyCentral.comSmileyCentral.com
    alexia-vicky
    21.09.2006, 19:44
    Το μέλος ageras στις 21-09-2006 στις 13:34 έγραψε...
    Παράθεση:




    SmileyCentral.comSmileyCentral.com




    heartbreak-kid
    21.09.2006, 21:53
    εγω προσωπικα,προτιμάω πια την χαλαουα...θυμάμαι πριν καποια χρονια χρησιμοποιουσα μονο ξυραφακι αλλά απο κάποια στιγμη και μετά το δέρμα μου αρχιζε να γίνεται ξηρο και να παρουσιαζη ερεθισμους ειδικα στην γραμμη του μπικινι τα πράγματα έγινα πιο δύσκολα όταν ενας απο τους λόγους χωρισμού με τον φίλο μου ήταν το γεγονός ότι το δέρμα μου είχε γίνη αφορητα σκληρό γιαυτον...έτσι αποφάσισα να δοκιμάσω την χαλαουα.στην αρχη μου ηταν δύσκολο και ποναγα αρκετα.τώρα έχω συνηθίσει και μονο αυτην προτιμώ!!!μάλιστα λέω χαριτολογώντας στην μητέρα μου που χρησιμοποιεί ακομα ξυραφάκι ότι "δεν πα να σφάζεσαι εσυ!!!εγω λεπίδι πανω μου δεν βαζωω!!!"
    γιαυτό συστήνω και στον ανδρεα και στον μανώλη να χρησιμοποιούν χαλάουα!!θα με θυμηθουν
    Deos
    22.09.2006, 14:40
    Κάθεσαι και σκαλίζεις ιστορίες από τη θητεία σου..
    Πάει! Πέρασε!
    Άσε τον άνθρωπο να συνεχίσει τη ζωή του κι εσύ τη δική σου!
    Είναι αργά για δάκρυα και ξυραφάκια Μήτσο
    alexia-vicky
    22.09.2006, 21:39

    tolaruba
    23.09.2006, 15:09
    Το μέλος heartbreak-kid στις 21-09-2006 στις 21:53 έγραψε...
    Παράθεση:

    τα πράγματα έγινα πιο δύσκολα όταν ενας απο τους λόγους χωρισμού με τον φίλο μου ήταν το γεγονός ότι το δέρμα μου είχε γίνη αφορητα σκληρό γιαυτον...!


    βαζελινη,βαζελινη!!
    rompa
    25.09.2006, 10:19
    αποτριχωτική μηχανή....
    poison_girl
    25.09.2006, 14:58
    Το μέλος rompa στις 25-09-2006 στις 10:19 έγραψε...
    Παράθεση:

    αποτριχωτική μηχανή....




    εμ....οντως!!!!!!!!!!!!!!!!
    maspa
    09.10.2006, 20:48
    Τι είν'τούτο!! (για το topic λέω!).....

    GaTZoS
    09.10.2006, 21:18
    LOLLLLLLLLLLLLLLLLL ............................................ ayti einai telika i simasia tou analafrou????
    Aiolos_m
    10.10.2006, 01:33
    Ω τάφε μου...
    poison_girl
    10.10.2006, 20:56
    να σας παιξω λιγο?????????
    punkster
    25.10.2006, 13:36
    Τελειως ακυρο τοπικ!!!!!!
    movflower
    12.11.2006, 20:10
    και για να ξεφύγουμε τελείως....... και να μαθαίνουνε και τα αγόρια ΤΙ περνάμε!!!!

    Επίσης υπάρχουν τζελ, αφροί και κρέμες, μέλι και κερί σε ρόλερ (καταπληκτικό κατασκεύασμα), κερί για βράσιμο , αποτριχωτικές ταινίες (όχι δεν παράγουν εικόνες ούτε ήχο, φτάνει να τις τρίψετε καλά στα χέρια να ζεστανθεί το κερί αλλιώς μετά με το τσιμπιδάκι μια μια και γυαλόχαρτο να φύγει το πλαστικοποιημένο κερί και ΑΟΥ ΑΟΥ ΑΟΥ), τσιμπιδάκι βεβαίως βεβαίως.... τι άλλο κορίτσια; χμ......

    και στο μεταξύ υπάρχουν καταπληκτικά ξυραφάκια με σαπούνι κοντίσιονερ ενσωματςμένα, τα οποία αφήνουν βελούδινη την επιδερμίδα, για να μην φεύγει ο λούζερ φίλος φοβισμένος από το τραχύ δέρμα της κοπέλας του ΕΛΕΟς ΔΗΛΑΔΗ.....

    όχι, δεν είμαι ούτε τριχωτή, ούτε αισθητικός.... απλά συμπληρώνω

    __ilias__
    14.11.2006, 16:04
    Παράθεση:

    Το μέλος movflower στις 12-11-2006 στις 20:10 έγραψε...

    και για να ξεφύγουμε τελείως....... και να μαθαίνουνε και τα αγόρια ΤΙ περνάμε!!!!

    Επίσης υπάρχουν τζελ, αφροί και κρέμες, μέλι και κερί σε ρόλερ (καταπληκτικό κατασκεύασμα), κερί για βράσιμο , αποτριχωτικές ταινίες (όχι δεν παράγουν εικόνες ούτε ήχο, φτάνει να τις τρίψετε καλά στα χέρια να ζεστανθεί το κερί αλλιώς μετά με το τσιμπιδάκι μια μια και γυαλόχαρτο να φύγει το πλαστικοποιημένο κερί και ΑΟΥ ΑΟΥ ΑΟΥ), τσιμπιδάκι βεβαίως βεβαίως.... τι άλλο κορίτσια; χμ......

    και στο μεταξύ υπάρχουν καταπληκτικά ξυραφάκια με σαπούνι κοντίσιονερ ενσωματςμένα, τα οποία αφήνουν βελούδινη την επιδερμίδα, για να μην φεύγει ο λούζερ φίλος φοβισμένος από το τραχύ δέρμα της κοπέλας του ΕΛΕΟς ΔΗΛΑΔΗ.....

    όχι, δεν είμαι ούτε τριχωτή, ούτε αισθητικός.... απλά συμπληρώνω



    μαμα σε ευχαριστω μου ειμαι αγορι... μπαμπα επισης..!
    mariza18
    28.11.2006, 11:36
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 21-09-2006 στις 21:53 έγραψε...

    εγω προσωπικα,προτιμάω πια την χαλαουα...θυμάμαι πριν καποια χρονια χρησιμοποιουσα μονο ξυραφακι αλλά απο κάποια στιγμη και μετά το δέρμα μου αρχιζε να γίνεται ξηρο και να παρουσιαζη ερεθισμους ειδικα στην γραμμη του μπικινι τα πράγματα έγινα πιο δύσκολα όταν ενας απο τους λόγους χωρισμού με τον φίλο μου ήταν το γεγονός ότι το δέρμα μου είχε γίνη αφορητα σκληρό γιαυτον...έτσι αποφάσισα να δοκιμάσω την χαλαουα.στην αρχη μου ηταν δύσκολο και ποναγα αρκετα.τώρα έχω συνηθίσει και μονο αυτην προτιμώ!!!μάλιστα λέω χαριτολογώντας στην μητέρα μου που χρησιμοποιεί ακομα ξυραφάκι ότι "δεν πα να σφάζεσαι εσυ!!!εγω λεπίδι πανω μου δεν βαζωω!!!"
    γιαυτό συστήνω και στον ανδρεα και στον μανώλη να χρησιμοποιούν χαλάουα!!θα με θυμηθουν





    πάντως νομίζω το τόπικ αυτό είναι-αν όχι το πιο σημαντικό και ενδιαφέρον-ένα απο τα καλύτερα που έχω διαβάσει!!!!!!