ελληνική μουσική
    611 online   ·  210.988 μέλη

    Τι σας εκνευρίζει στο MusicHeaven;

    F_ANGEL
    21.06.2008, 21:12

    ENAS MOD ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΠΛΣ!!!!


    heartbreak-kid
    22.06.2008, 16:09

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 21-06-2008 στις 21:12 έγραψε...

    ENAS MOD ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΠΛΣ!!!!



    μόνο ένας σε εκνευρίζει ?


    F_ANGEL
    22.06.2008, 16:52

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 22-06-2008 στις 16:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 21-06-2008 στις 21:12 έγραψε...

    ENAS MOD ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΠΛΣ!!!!



    μόνο ένας σε εκνευρίζει ?



    Καλέ δεν με εκνευρίζει κανένας..απλά εκείνη την ώρα ήθελα να μπει ένα mod στο chat γιατί γινότανε χαμός και δεν ήξερα πως αλλιώς να το ζητήσω..{#emotions_dlg.tt2}


    freddieKrueger
    26.06.2008, 18:29

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 21-06-2008 στις 16:22 έγραψε...

    Σε αυτό το θέμα κάποια μέλη προσβάλλουν το γυναικείο φύλο.καθαρά και ξάστερα  βρίζουν και κανείς δεν τους έχει πει να σταματήσουν και τις βρισιές.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PashalinaMakia στις 21-06-2008 16:23 ]



    Τι με εκνευριζει στη Music Heaven?ΕΣΥ και ο ΨΕΥΤΟΠΟΥΡΙΤΑΝΙΣΜΟΣ ΣΟΥ με εκνευριζουν!!!Οι λεξεις βρισιες στο θεμα που θιγεις, τουλαχιστο οι δικιες μου, δεν στραφηκαν εναντιον το γυναικειου φυλου ουτε γενικα,ουτε ειδικα!!!Πηξαμε απο τους 'δηθεν'!!!!Ελεος με αυτο το Φαρισαισμο που διακατεχονται μερικα ατομα!!Οξω ρε!!!!!!!!!


    PashalinaMakia
    26.06.2008, 22:14

    Χρυσέ μου απο πάνω ηρέμησε...Αν δεν ηρεμούν εύκολα τα νεύρα σου πάρε Lexotanil....{#emotions_dlg.lol}

     

    Μου τη σπάει που δεν υπάρχει post it πια....


    freddieKrueger
    26.06.2008, 23:12

    Ασε τις μ---ες και ξαναδιαβασε τα ποστ του θεματος που θιγεις....Ποτε σε προσβαλλαμε μωρε?Ποτε θιξαμε το γυναικειο φυλο και ειδικα εσενα?Που εκανες ολοκληρη μνεια στο παρων τοπικ?Απαιτω μια συγνωμη απο σενα που μπηκες να με κατηγορησεις οτι σε εβρισα!Αν ειναι δυνατο!Το κομπλεξ σου ξεχειλιζει απο χιλιομετρα μακρια....Ακους εκει βριζουμε τις γυναικες...Που το ειδες εσυ αυτο??Πανε στην πρωτη Δημοτικου να μαθεις να διαβαζεις και μετα ξαναελα να μιλησουμε και για...Λεξοτανιλ!!!Παρεπιπτοντως αυτο το 'φαρμακακι' που το ξερεις?Εμενα μου το μαθαν στη σχολη ππου τελειωσα στο μαθημα της φαρμακολογιας!!!Εσυ απο που με το καλο??Αμε να παρεις λοιπον αλλο ενα και μη μου πουλας πνευμα εμενα....


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 26-06-2008 23:22 ]


    PashalinaMakia
    26.06.2008, 23:36

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 26-06-2008 στις 23:12 έγραψε...

    Ασε τις μ---ες και ξαναδιαβασε τα ποστ του θεματος που θιγεις....Ποτε σε προσβαλλαμε μωρε?Ποτε θιξαμε το γυναικειο φυλο και ειδικα εσενα?Που εκανες ολοκληρη μνεια στο παρων τοπικ?Απαιτω μια συγνωμη απο σενα που μπηκες να με κατηγορησεις οτι σε εβρισα!Αν ειναι δυνατο!Το κομπλεξ σου ξεχειλιζει απο χιλιομετρα μακρια....Ακους εκει βριζουμε τις γυναικες...Που το ειδες εσυ αυτο??Πανε στην πρωτη Δημοτικου να μαθεις να διαβαζεις και μετα ξαναελα να μιλησουμε και για...Λεξοτανιλ!!!Παρεπιπτοντως αυτο το 'φαρμακακι' που το ξερεις?Εμενα μου το μαθαν στη σχολη ππου τελειωσα στο μαθημα της φαρμακολογιας!!!Εσυ απο που με το καλο??Αμε να παρεις λοιπον αλλο ενα και μη μου πουλας πνευμα εμενα....


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 26-06-2008 23:22 ]



     

    Το θέμα που είχατε γράψει ο,τι είχατε γράψει το επεξεργάστηκε ένας συντονιστής.Πολλά λοιπόν κομμάτια μετατράπηκαν ή διαγράφηκαν.

    Τις μαγκιές σε μένα κομμένες.

    Τώρα για το Lexotanil που λες...

    {#emotions_dlg.yawn} αδιαφορώ

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PashalinaMakia στις 26-06-2008 23:38 ]


    freddieKrueger
    27.06.2008, 00:55

    Τσεκ ΠΜ....


    PHILIPPOSSM
    27.06.2008, 16:21

    Χαλαρώστέέέέέέέέέέέέέ!!!!!!!!

    Η ερώτηση στο topic είναι σαφέστατη.

    Τα προσωπικά σας μπορείτε να τα λύσετε με ΠΜ.

    Δέν μάς  ενδιαφέρουν  εδώ.


    sillia
    28.06.2008, 18:16

    Μετά την καταιγίδα η ηρεμία ..ευτυχώς PHILLIPPE που έβαλες τις φωνές!!{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}Και τώρα στα σοβαρά θέματα, γιατί ....γι αυτά υπάρχει αυτό το topic{#emotions_dlg.yes}

    Ας καταθέσω το μικρό μου παράπονο{#emotions_dlg.sad}Με χαλάει ιδιαίτερα που στα κενά στο radio αν  κάποιος παραγωγός δεν μπορέσει να έρθει{#emotions_dlg.walkman}  μπαίνουν.... κι αφού δουν ότι δεν έχουν πολλούς ακροατές {#emotions_dlg.walkman}την κάνουν{#emotions_dlg.confused1}δηλ. εγώ που ακούω δεν μετράω{#emotions_dlg.huh}και κάτι άλλο !!!!Δεν μπορείς να μπαίνεις σ ένα δίωρο πρόγραμμα του παραγωγού που λείπει , να κάνεις ένα τέταρτο μισή ώρα και μετά να λες... άντε γειά{#emotions_dlg.ohmy}Δεν μπορείς να το καλύψεις??? .... μην μπαίνεις!!!Καλύτερα κατά την ταπεινή μου άποψη να βλέπω κλειστά τα φώτα στο radio, απ' το να αναβοσβήνουν!!!Να μπαίνει αυτός που μπορεί να καλύψει τον παραγωγό ,και να κάνει το καλύτερο.ώστε η απουσία να είναι λιγότερο (δυσάρεστα) αισθητή, από τους ακροατές που ενδεχομένως και να τον περίμεναν!!!{#emotions_dlg.walkman}

    Ευχαριστώ για την ακρόασηSmile

    Υ,Γ...ΑΑΑΑΑ...ξέχασα μ εκνευρίζουν πολύ, μα πάρα πολύ τα μέλη PHILLIPPOS και mellia..με τις μαντινάδες τους, και τις ρακιές τους{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}αντί για σόδα {#emotions_dlg.ohmy}ρακιέςςςςςς{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}


    -----------------
    Oταν σταματήσεις να παριστάνεις κάτι, τότε γίνεσαι ΚΑΤΙ !!!http://blogs.musicheaven.gr/sillia

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sillia στις 28-06-2008 18:19 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sillia στις 28-06-2008 18:34 ]


    mellia
    29.06.2008, 01:26

    Γιατί να εκνευρίζεσαι Σίλλια, δεν κατέω
    κι εσύ τη μαντινάδα σου την έστειλες σου λέω!{#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.yes}

    Πιάσε και μια ρακή! (και ό,τι γύρισα από κρητικό γλέντι!!!{#emotions_dlg.walkman})

     

    ΥΓ: επίσης, για να μην είμαι off topic, αν και δεν θέλω να φανώ εκδικητική, με εκνευρίζει η Σίλλια που με τις εκπομπές της δεν με αφήνει να κοιμηθώ και θα γίνω πάλι νυχτοπούλι εκεί που πήγαινα να στρώσω....ντροπή και ΘΡΑΣΟΣ!!!!!!{#emotions_dlg.tt2}

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mellia στις 29-06-2008 01:29 ]


    megaloserwtikos
    29.06.2008, 16:09

    Δεν μπορώ να πω ότι με θύμωσε, απλώς εκφράζω μια απορία. Μπαίνοντας αριστερά, βλέπουμε ένα γκάλοπ ποιόν θεωρούμε σημαντικότερο τραγουδοποιό των τελευταίων 20 χρόνων.

    Στη συνέχεια μας δίνουν μια λίστα, αξιόλογη σίγουρα, αλλά που απουσιάζουν αρκετοί, όπως Πορτοκάλογλου, Μαχαιρίτσας, Λουδοβίκος, Πυξ λαξ κ.α. Σκέφτηκα όμως ότι ίσως ήθελε να πει ''ποιόν θεωρείται από την συγκεκριμμένη λίστα'', ξέχασε μάλλον το ''συγκεκριμμένη'', μικρό το κακό, οπότε εντάξει.

    Μετά όμως έμεινα με άλλη απορία.... δεν υπάρχει ούτε μια γυναίκα.... είναι μια ανδροκρατούμενη λίστα....


    heartbreak-kid
    29.06.2008, 16:44

    Παράθεση:

    Το μέλος megaloserwtikos στις 29-06-2008 στις 16:09 έγραψε...

    η απορία.... δεν υπάρχει ούτε μια γυναίκα.... είναι μια ανδροκρατούμενη λίστα....



     

    μην εισαι υπερβολικός πετράν. κοίτα λίγο τον τελευταίο της λίστας


    sillia
    29.06.2008, 21:44

    πιπέρι {#emotions_dlg.happycrazy}για στοματάκι heartbreak-kid{#emotions_dlg.tt2}


    emmanuella
    01.07.2008, 23:47

    Η αλήθεια είναι ότι κτ με πειράζει τις τελευταίες μέρες...

    Ενώ ανοίγω τον υπολογιστή μου και συνδέομαι στο ΜΗ με όρεξη να διαβάσω τίποτα καινούργιο στο περιοδικό, βλέπω μόνο 1-2 καινούργιες δημοσιεύσεις..!!!

    Παρ'ολα αυτά, δεν ζητάω τίποτα σχετικά με τον εκνευρισμό μου, γιατί καταλαβαίνω απόλυτα τον κακομοίρη τον jorge που πρέπει να διαβάζει κάθε δημοσίευση που του στέλνει ο καθένας και να πρέπει να την δημοσιεύει...


    emmanuella
    01.07.2008, 23:55

    Αααα...{#emotions_dlg.biggrin}...και τώρα που το θυμήθηκα guyZzzz....

    Ήθελα να ρωτήσω...αφού μου έχει σταλεί mail ότι η δημοσίευση που έστειλα έχει προγραμματιστεί, γιατί δεν δημοσιέυετε ??? Το έχω μεγάλη απορία...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    {#emotions_dlg.confused1}

    Και επίσης με εκνευρίζει φάνταστα αυτό το πρόσφατο με τις φατσούλες...να πατήσεις το κουμπακι, να φορτώσουν οι φατσούλες και αν θες να βάλεις μετά διαφορετική πρέπει να το ξανακάνεις όλο αυτό !!


    noizreduction
    02.07.2008, 00:20

    Εμενα με πειραζουν οι κεφαλαιοι και bold χαρακτηρες Innocent


    emmanuella
    02.07.2008, 13:38

    Παράθεση:

    Το μέλος noizreduction στις 02-07-2008 στις 00:20 έγραψε...

    Εμενα με πειραζουν οι κεφαλαιοι και bold χαρακτηρες Innocent



     

    Αυτό είναι σπόντα για μένα ?????


    eleni
    09.07.2008, 13:09

    Ο εγκέφαλος που ταξιδεύει με ανατριχιάζει .........{#emotions_dlg.happycrazy}  (Στο banner της travelplanet)


    -Sadahzinia-
    09.07.2008, 16:10

    1) ο adreo

    2) το γεγονός ότι το post it δεν έχει επανέλθει στο site..