ελληνική μουσική
    135 online   ·  211.138 μέλη

    Τι σας εκνευρίζει στο MusicHeaven;

    jorge
    04.06.2010, 16:32

    Αυτό βοηθάει τους νέους ακροατές να νιώσουν ευχάριστη έκπληξη, που μπαίνουν να ακούσουν ραδιόφωνο και βλέπουν αμέσως οτι υπάρχει από πίσω ζωντάνια, κόσμος που ζητά επικοινωνία, παραγωγοί που επικοινωνούν άμεσα με τους ακροατές.

    Τους βοηθά να νιώσουν το σταθμό όχι μόνο ως ένα κουμπί που πατάνε και ακούνε μουσική, αλλά ως χώρο επικοινωνίας.

    Συμφωνώ πως το σωστό θα ήταν να εμφανίζεται μεν, αλλά να μπορεί κάποιος να ορίσει εκ των υστέρων πως ΔΕΝ θέλει να του ανοίγει το chat. Aυτό όμως θέλει λίγη δουλίτσα από τη δική μου μεριά, κάτι που δε γίνεται λόγω έλλειψης χρόνου αυτή την περίοδο...

    Οπότε ας πατάτε λίγο γρήγορα το link εξόδου από το chat (που ανέβηκε πιο πάνω για αυτό το λόγο) μέχρι να δώσουμε αυτή τη δυνατότητα επιλογής...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 04-06-2010 16:32 ]


    vasilisbSax
    04.06.2010, 16:55

    jorge πιστεύοντας και ελπίζοντας πως έχεις δει το πρόβλημα που δημιουργείται (διαφορετικά δεν θα έκανες τις όποιες αλλαγές έχεις κάνει όσον αφορά στο άμεσο κλείσιμο του δωματίου επικοινωνίας), περιμένω να βρεις τον χρόνο να το διορθώσεις...


    sillia
    04.06.2010, 20:50

    Πάντως οφείλουμε να πούμε, πως τελευταία βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να βλέπουμε καινούργια μέλη που ενδεχομένως παρκάρουν {#emotions_dlg.rolleyes} (χωρίς απαραίτητα να είναι επιλογή τους) στο chat  που βλέποντας με πόση χαρά τους υποδεχόμαστε μας λένε τα καλύτερα και ανανεώνουν το ραντεβού μαζί μας με χαρά.

    Αρχικά με προβλημάτισε και μένα όπως τους περισσότερους φαντάζομαι το γεγονός μην θεωρηθεί αγένεια το

    (μπήκα να σας πώ μια καλημέρα γειά σας και ακούω από εξώστη)όμως είδα πως με  την ίδια χαρά μου λένε άντε γειά τα λέμε αργότερα, όπως μου είπαν και καλώς την silliaSmile

     


    PHILIPPOSSM
    27.11.2010, 18:03

    Προβληματίστηκα αν έπρεπε να γράψω αυτά που με ενοχλούν ή να τα κρατήσω για μένα και απλά να φύγω σιγά σιγά από το musicheaven όπως έκαναν και τόσα άλλα μέλη.

    Τελικά αποφάσισα ότι θα τα πω και βλέπουμε για το αν θα απομακρυνθώ, γιατί πραγματικά μ' αρέσει  το site αυτό, το αγάπησα όπως αγάπησα και πολλούς καλούς φίλους που έκανα από εδώ μέσα.

    Αλλά βαρέθηκα να βλέπω  μέλη να προσπαθούν να τονώσουν την ματαιοδοξία τους μέσα από το ΜΗ ή το ραδιόφωνο του.

    Βαρέθηκα να βλέπω  να καταπατούν τους κανόνες χρήσης,  π.χ ανεβάζοντας φωτογραφίες που προκαλούν  τα αρνητικά σχόλια και μετά να θίγονται από αυτά, ή να προσπαθούν να γα...ουν οποία/ον βρουν εύκολη/ο και όταν δεν τα καταφέρουν να  κάνουν ένα site άνω κάτω, ή να βρίζουν και να λένε διάφορα για μέλη που απλά υπάρχουν στην κοινότητα χωρίς να έχουν δώσει κανένα δικαίωμα. Υπήρχαν και ποιο παλιά κρούσματα κακής συμπεριφοράς, αλλά με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο, λίγο καιρό μετά ήταν όλα καλά πάλι.

    Κάποτε ήταν Παράδεισος, τώρα κάποιοι προσπαθούν να τον κάνουν κόλαση.....

    Έχω πολλά ακόμα στο μυαλό μου να γράψω αλλά ίσως  στο μέλλον.......


    AlfaWolf
    27.11.2010, 18:31

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 27-11-2010 στις 18:03 έγραψε...

    Προβληματίστηκα αν έπρεπε να γράψω αυτά που με ενοχλούν ή να τα κρατήσω για μένα και απλά να φύγω σιγά σιγά από το musicheaven όπως έκαναν και τόσα άλλα μέλη.

    Τελικά αποφάσισα ότι θα τα πω και βλέπουμε για το αν θα απομακρυνθώ, γιατί πραγματικά μ' αρέσει  το site αυτό, το αγάπησα όπως αγάπησα και πολλούς καλούς φίλους που έκανα από εδώ μέσα.

    Αλλά βαρέθηκα να βλέπω  μέλη να προσπαθούν να τονώσουν την ματαιοδοξία τους μέσα από το ΜΗ ή το ραδιόφωνο του.

    Βαρέθηκα να βλέπω  να καταπατούν τους κανόνες χρήσης,  π.χ ανεβάζοντας φωτογραφίες που προκαλούν  τα αρνητικά σχόλια και μετά να θίγονται από αυτά, ή να προσπαθούν να γα...ουν οποία/ον βρουν εύκολη/ο και όταν δεν τα καταφέρουν να  κάνουν ένα site άνω κάτω, ή να βρίζουν και να λένε διάφορα για μέλη που απλά υπάρχουν στην κοινότητα χωρίς να έχουν δώσει κανένα δικαίωμα. Υπήρχαν και ποιο παλιά κρούσματα κακής συμπεριφοράς, αλλά με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο, λίγο καιρό μετά ήταν όλα καλά πάλι.

    Κάποτε ήταν Παράδεισος, τώρα κάποιοι προσπαθούν να τον κάνουν κόλαση.....

    Έχω πολλά ακόμα στο μυαλό μου να γράψω αλλά ίσως  στο μέλλον.......



    Φίλιππε  καλά κάνεις κατά την γνώμη μου και λες αυτά που σε ενοχλούν

    Αλλά καθάρισε και λίγο τα τζάμια για να καταλάβουμε και εμείς

      ποια είναι τα μελή που φωτογραφίζεις???  και τι ακριβώς  έκαναν η κάνουν ???

    Σ έχω ξανά ακούσει να λες ότι κάποτε ήταν  το καταφύγιο σας το ΜΗ και μιας κι εγώ έτσι το νιώθω τωρα  με ενδιαφέρει

    αφού αποφάσισες να τα βγάλεις από μέσα σου … και καλός όπως είπα υγεία είναι αυτό

    πες τα όμως τα πράγματα καθαρά και ξαστερα με το όνομα τους η το Nickname τους

    αλλιως κατα την γνωμη μου παντα δεν εχει και νοημα οτι έγραψες.

     


    -----------------
    Η πραγματική Ευτυχία δεν κρύβεται στον προορισμό αλλά στον τρόπο που ταξιδεύεις. http://blogs.musicheaven.gr/alfawolf http://www.musicheaven.gr/live/101

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 27-11-2010 18:33 ]


    PHILIPPOSSM
    27.11.2010, 18:35

    Οταν θα ερθει η ωρα θα διαβασεις και τα nicnames τους.....


    AlfaWolf
    27.11.2010, 18:36

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 27-11-2010 στις 18:35 έγραψε...

    Οταν θα ερθει η ωρα θα διαβασεις και τα nicnames τους.....



    Οκεικ !!!


    Japan88gr
    27.11.2010, 19:16

    Εμένα περισσότερο απ όλα, όχι μόνο στο MH

    αλλά και στη ζωη, με ενοχλεί αφάνταστα η μιζέρια και η γκρίνια.


    PHILIPPOSSM
    27.11.2010, 19:20

    Γιατι δεν φτιαχνεις ενα καινουριο post?


    Japan88gr
    27.11.2010, 19:23

    Εντάξει, κατάλαβα. Smile

     

    Καλό Σαββατόβραδο.


    PHILIPPOSSM
    27.11.2010, 20:02

    Πολύ φοβάμαι ότι κατάλαβες λάθος .....αλλά θα το δούμε σε βάθος χρόνου....


    Kristalo
    27.11.2010, 22:41

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 27-11-2010 στις 18:03 έγραψε...

    Προβληματίστηκα αν έπρεπε να γράψω αυτά που με ενοχλούν ή να τα κρατήσω για μένα και απλά να φύγω σιγά σιγά από το musicheaven όπως έκαναν και τόσα άλλα μέλη.

    Τελικά αποφάσισα ότι θα τα πω και βλέπουμε για το αν θα απομακρυνθώ, γιατί πραγματικά μ' αρέσει  το site αυτό, το αγάπησα όπως αγάπησα και πολλούς καλούς φίλους που έκανα από εδώ μέσα.

    Αλλά βαρέθηκα να βλέπω  μέλη να προσπαθούν να τονώσουν την ματαιοδοξία τους μέσα από το ΜΗ ή το ραδιόφωνο του.

    Βαρέθηκα να βλέπω  να καταπατούν τους κανόνες χρήσης,  π.χ ανεβάζοντας φωτογραφίες που προκαλούν  τα αρνητικά σχόλια και μετά να θίγονται από αυτά, ή να προσπαθούν να γα...ουν οποία/ον βρουν εύκολη/ο και όταν δεν τα καταφέρουν να  κάνουν ένα site άνω κάτω, ή να βρίζουν και να λένε διάφορα για μέλη που απλά υπάρχουν στην κοινότητα χωρίς να έχουν δώσει κανένα δικαίωμα. Υπήρχαν και ποιο παλιά κρούσματα κακής συμπεριφοράς, αλλά με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο, λίγο καιρό μετά ήταν όλα καλά πάλι.

    Κάποτε ήταν Παράδεισος, τώρα κάποιοι προσπαθούν να τον κάνουν κόλαση.....

    Έχω πολλά ακόμα στο μυαλό μου να γράψω αλλά ίσως  στο μέλλον.......

    Φίλιππε δεν ξέρω αν με παίρνει η μπάλα γενικώς μ΄αυτά που λες αλλα θα σου πω τι εμένα εκνευρίζει γενικά εδώ μέσα!

    Στην πρωτεύουσα και γενικά στις μεγαλουπόλεις που ζείτε βλέπετε τον διπλανό σας να υποφέρει...να λέει διάφορα...να κάνει διάφορα και δεν θα γυρίσει το κεφάλι του κανένας ή θα προσπεράσει αδιαφορώντας! Εδώ μέσα γίναμε χωριό γενικώς και χειρότεροι από τους χωριάτες.! Σχολιάζουμε τα πάντα και τους πάντες λες και πρέπει να μας δώσει λογαριασμό το τι κάνει ο καθένας! Δυστυχώς από ότι αποδεικνύεται ο Μusic heaven ΕΙΝΑΙ ένας μουσικός παράδεισος με τα παρατράγουδα του! Αν κάτι δεν σ΄αρέσει το προσπερνάς απλά εκτός και αν θιχτείς!

    Δεν ξέρω με τι κριτήριο χρησιμοποιείς τον όρο να προκακαλούν αρνητικά σχόλια γιατί δεν είδα εγώ κανέναν ξεβράκωτο στις φωτό για να προκαλούν αυτές αρνητικά σχόλια! Απ΄ότι κατάλαβες προσπαθώ να σε προκαλέσω να επεκταθείς γιατί σε συμπαθώ πολύ και με ενδιαφέρει η γνώμη σου αλήθεια!!!




    -----------------
    nastasia

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Japan88gr στις 28-11-2010 00:24 ]


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    rouli726
    28.11.2010, 03:37

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 27-11-2010 στις 18:03 έγραψε...

    Προβληματίστηκα αν έπρεπε να γράψω αυτά που με ενοχλούν ή να τα κρατήσω για μένα και απλά να φύγω σιγά σιγά από το musicheaven όπως έκαναν και τόσα άλλα μέλη.

    Τελικά αποφάσισα ότι θα τα πω και βλέπουμε για το αν θα απομακρυνθώ, γιατί πραγματικά μ' αρέσει  το site αυτό, το αγάπησα όπως αγάπησα και πολλούς καλούς φίλους που έκανα από εδώ μέσα.

    Αλλά βαρέθηκα να βλέπω  μέλη να προσπαθούν να τονώσουν την ματαιοδοξία τους μέσα από το ΜΗ ή το ραδιόφωνο του.

    Βαρέθηκα να βλέπω  να καταπατούν τους κανόνες χρήσης,  π.χ ανεβάζοντας φωτογραφίες που προκαλούν  τα αρνητικά σχόλια και μετά να θίγονται από αυτά, ή να προσπαθούν να γα...ουν οποία/ον βρουν εύκολη/ο και όταν δεν τα καταφέρουν να  κάνουν ένα site άνω κάτω, ή να βρίζουν και να λένε διάφορα για μέλη που απλά υπάρχουν στην κοινότητα χωρίς να έχουν δώσει κανένα δικαίωμα. Υπήρχαν και ποιο παλιά κρούσματα κακής συμπεριφοράς, αλλά με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο, λίγο καιρό μετά ήταν όλα καλά πάλι.

    Κάποτε ήταν Παράδεισος, τώρα κάποιοι προσπαθούν να τον κάνουν κόλαση.....

    Έχω πολλά ακόμα στο μυαλό μου να γράψω αλλά ίσως  στο μέλλον.......



    Ως "παλιο" μελος,συμφωνω απολυτα μαζι σου..

    Ειχα να μπω αρκετο καιρο λογω δουλειας και, τους τελευταιους μηνες που μπαινω παλι,με χαλανε πολλα.

    Η αληθεια ειναι πως κι εγω σκεφτηκα να "αποχωρησω" αλλα δε νομιζω πως αξιζει να φυγουμε εμεις και να μεινουν αυτοι που το μονο που επιδιωκουν ειναι να καταστρεψουν αυτο τον παραδεισο,που με μερακι και αγαπη εφτιαξαν καποιοι πιο παλιοι απο μενα.

    Το μονο που θα κανω λοιπον ειναι απλα να αγνοω οσους θεωρουν το σαιτ τσιφλικι τους και καποια στιγμη θελοντας και μη θα το καταλαβουν και θα φυγουν οπως ηρθαν.

    Αγαπαω αυτο τον παραδεισο γιατι ειναι ο δικος μας παραδεισος...


    PHILIPPOSSM
    28.11.2010, 09:46

    Παράθεση:

    Το μέλος Kristalo στις 27-11-2010 στις 22:41 έγραψε...

     

     

    Φίλιππε δεν ξέρω αν με παίρνει η μπάλα γενικώς μ΄αυτά που λες αλλα θα σου πω τι εμένα εκνευρίζει γενικά εδώ μέσα!

    Στην πρωτεύουσα και γενικά στις μεγαλουπόλεις που ζείτε βλέπετε τον διπλανό σας να υποφέρει...να λέει διάφορα...να κάνει διάφορα και δεν θα γυρίσει το κεφάλι του κανένας ή θα προσπεράσει αδιαφορώντας! Εδώ μέσα γίναμε χωριό γενικώς και χειρότεροι από τους χωριάτες.! Σχολιάζουμε τα πάντα και τους πάντες λες και πρέπει να μας δώσει λογαριασμό το τι κάνει ο καθένας! Δυστυχώς από ότι αποδεικνύεται ο Μusic heaven ΕΙΝΑΙ ένας μουσικός παράδεισος με τα παρατράγουδα του! Αν κάτι δεν σ΄αρέσει το προσπερνάς απλά εκτός και αν θιχτείς!

    Δεν ξέρω με τι κριτήριο χρησιμοποιείς τον όρο να προκακαλούν αρνητικά σχόλια γιατί δεν είδα εγώ κανέναν ξεβράκωτο στις φωτό για να προκαλούν αυτές αρνητικά σχόλια! Απ΄ότι κατάλαβες προσπαθώ να σε προκαλέσω να επεκταθείς γιατί σε συμπαθώ πολύ και με ενδιαφέρει η γνώμη σου αλήθεια!!!




    -----------------
    nastasia

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Japan88gr στις 28-11-2010 00:24 ]



    Αναστασία δεν καταλαβαίνω γιατί θιχτηκες και σε ποιο από τα γραφόμενα μου πιστεύεις οτι σε φωτογραφίζω, ασφαλώς και πρέπει ο καθένας να δίνει λογαριασμό του τι λέει εδώ μέσα γιατί δεν είναι σπίτι του.
    Όσο αναφορά τις φωτογραφίες επέτρεψε μου να έχω αντίθετη γνώμη.

    Εσύ νομίζεις ότι είσαι μέρος του προβλήματος;


    Kristalo
    28.11.2010, 10:36

    Φίλιππε προφανώς δεν είχες παρακολουθήσει την εποχή που είχε όντως κάποιο πρόβλημα με τις φωτό μου!

    Όχι πραγματικά πιστεύω πως κανέναν δεν ενόχλησα γιατί δεν είχα και σκοπό να το κάνω! Οι φωτό μου ήταν ευπρεπής απλά περισσότερες από ότι έπρεπε! Νιώθω τόσο οικεία εδώ μέσα και καθε φορά που υπάρχει συνάντηση όντως επιδιώκω να μαι μαζί σας! Εξού και οι φωτό! Μοιράζομαι κατι δικό μου με τους φίλους εδώ! Οπως και στο fb. Μπορει να μαι λάθος δεν αντιλέγω...σκοπό δεν είχα να ενοχλήσω πάντως κανέναν.

    Αν αποτελώ μέρος του προβλήματος; Αν κάποιοι έχουν σκοπό να με στεναχωρήσουν ή να με θίξουν με τον ένα ή άλλο τροπο τότε ναι αποτελώ μέρος του προβλήματος γιατί δεν θα αφήσω τίποτα απλά να πέσει κάτω! έχω μάθει να διεκδικώ το δίκιο μου και να μην παριστάνω την υπεράνω και την επόμενη στιγμή να πάω και να κουτσομπολέψω τον καθένα εδω μέσα γιατί με έχει ενοχλήσει! Θα τα πω στα ίσια!

    Τι να γίνει βρε Φίλιππε; Τελικά όλες οι κοινωνίες έχουν τα προβλήματα τους. Αυτό αποδεικνύεται και για εδώ!

    Δεν θα θελα να σταματήσω να μπαίνω, έχω γνωρίσει αξιόλογους ανθρώπους που τους συμπαθώ πολύ και θα θελα να τους ξαναδώ και να περάσω ξανα καλα μαζί τους. Βέβαια υπάρχουν και αυτοί που δεν αξίζουν. Απλα θα προσπεράσω! Στο ζύγι μου οι φιλίες μου εδώ μέσα βαραίνουν πιο πολύ από τις ''έχθρες μου'' αν και σ΄αυτές τελικά απέδειξα πως είμαι αυτή που δείχνω ότι είμαι και όχι κάποιο λαμόγιο!

    Για να το γενικεύσουμε τώρα αυτό συμβαίνει και με όλα τα μέλη! Όλοι μπορούν να χουν τις κακές και τις καλές στιγμές του εδώ μέσα από την στιγμή που συναναστρέφονται με άλλους ανθρώπους !


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    dimitris1965
    28.11.2010, 21:46

    Παράθεση:

    Το μέλος rouli726 στις 28-11-2010 στις 03:37 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 27-11-2010 στις 18:03 έγραψε...

    Προβληματίστηκα αν έπρεπε να γράψω αυτά που με ενοχλούν ή να τα κρατήσω για μένα και απλά να φύγω σιγά σιγά από το musicheaven όπως έκαναν και τόσα άλλα μέλη.

    Τελικά αποφάσισα ότι θα τα πω και βλέπουμε για το αν θα απομακρυνθώ, γιατί πραγματικά μ' αρέσει  το site αυτό, το αγάπησα όπως αγάπησα και πολλούς καλούς φίλους που έκανα από εδώ μέσα.

    Αλλά βαρέθηκα να βλέπω  μέλη να προσπαθούν να τονώσουν την ματαιοδοξία τους μέσα από το ΜΗ ή το ραδιόφωνο του.

    Βαρέθηκα να βλέπω  να καταπατούν τους κανόνες χρήσης,  π.χ ανεβάζοντας φωτογραφίες που προκαλούν  τα αρνητικά σχόλια και μετά να θίγονται από αυτά, ή να προσπαθούν να γα...ουν οποία/ον βρουν εύκολη/ο και όταν δεν τα καταφέρουν να  κάνουν ένα site άνω κάτω, ή να βρίζουν και να λένε διάφορα για μέλη που απλά υπάρχουν στην κοινότητα χωρίς να έχουν δώσει κανένα δικαίωμα. Υπήρχαν και ποιο παλιά κρούσματα κακής συμπεριφοράς, αλλά με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο, λίγο καιρό μετά ήταν όλα καλά πάλι.

    Κάποτε ήταν Παράδεισος, τώρα κάποιοι προσπαθούν να τον κάνουν κόλαση.....

    Έχω πολλά ακόμα στο μυαλό μου να γράψω αλλά ίσως  στο μέλλον.......



    Ως "παλιο" μελος,συμφωνω απολυτα μαζι σου..

    Ειχα να μπω αρκετο καιρο λογω δουλειας και, τους τελευταιους μηνες που μπαινω παλι,με χαλανε πολλα.

    Η αληθεια ειναι πως κι εγω σκεφτηκα να "αποχωρησω" αλλα δε νομιζω πως αξιζει να φυγουμε εμεις και να μεινουν αυτοι που το μονο που επιδιωκουν ειναι να καταστρεψουν αυτο τον παραδεισο,που με μερακι και αγαπη εφτιαξαν καποιοι πιο παλιοι απο μενα.

    Το μονο που θα κανω λοιπον ειναι απλα να αγνοω οσους θεωρουν το σαιτ τσιφλικι τους και καποια στιγμη θελοντας και μη θα το καταλαβουν και θα φυγουν οπως ηρθαν.

    Αγαπαω αυτο τον παραδεισο γιατι ειναι ο δικος μας παραδεισος...



    +1000,000 

    Αν ένα πράγμα το αγαπάς το υπερασπίζεσαι, αποχωρείς μόνο όταν δεν έχει μείνει τίποτα να υπερασπιστής. Το ΜΗ όσο   υπάρχουμε  κάποιοι που παίζουμε μουσική  και όχι παιχνίδια θα παραμείνει μουσικός παράδεισος ,για όσους θέλουν να  είναι μέρος του. Τους άλλους Φίλλιπε ξέρεις που είναι  γρ………. :) :) :)

     


    AlfaWolf
    29.11.2010, 08:24

    Με στεναχωρεί το γεγονός  δημιουργούνται ομάδες …

    Δεν ξέρω που θα βγάλει αυτός ο δρόμος αλλά η αίσθηση μου είναι δεν θα είναι το αρεστό σε όσους ομαδοποιούνται το αποτέλεσμα

    κι αυτό διότι το ΜΗ είναι ένα και πρέπει να μείνει ένα.

    Οποίοι κάνουν ομάδες για να δυναμώνουν την κυριαρχία τους απέναντι σε αυτούς που ζηλεύουν ,μοχθούν κλπ … αυτοί δεν έχουν αντίπαλο αυτούς που οι ίδιοι εχθρεύονται μόνο αλλά ένα μεγαλύτερο το ίδιο τους το εαυτό  γιατί με το  να δημιουργούν ομάδες αποδυναμώνουν το ίδιο το ΜΗ

    Μια ομάδα είμαστε παιδιά όχι πολλές

    Κι αν (δανείζαμε καταστάσεις) ζηλεύεις κάποια γιατί έχει γκελ περισσότερο στους υπόλοιπους η αν φθονείς έναν παραγωγό για κάποιους λογούς ( επαναλαμβάνω ότι δανικά είναι αυτά μην με ρωτήσετε ποιος τα κάνει ) τότε λοιπόν  η το αποδέχεσαι το γεγονός  που σημαίνει ότι έτσι είναι η προσπαθείς με θεμιτούς τρόπους  πάρεις πίσω αυτό που θεωρείς ότι σου ανήκει . με αθέμιτους τρόπους μόνο χαμένος/η θα είσαι.

    Τέλος πιστεύω  Φίλιππε κι όποιους άλλος άλλη ότι είναι ήδη η ώρα που πρέπει να μιλήσετε καθαρά και με τα nick διότι έτσι θίγετε πολλούς που αδικος φωτογραφίζονται από τα λεγόμενα σας .