ελληνική μουσική
    341 online   ·  210.886 μέλη

    Νέα στήλη στο e-Περιοδικό: Live Reviews!

    jorge
    16.04.2010, 10:50

    Το e-Περιοδικό μας είχε αρκετά ρεπορτάζ από live, όμως ήταν κάπως σκόρπια. Από σήμερα, τα βρίσκουμε όλα στη νέα στήλη Live Reviews.

    Στη στήλη αυτή, μπορείτε να στέλνετε γνώμες, ρεπορτάζ, φωτογραφίες από live που είδατε. Αποστολή - ως γνωστόν - από εδώ.

    Δείτε τη νέα στήλη


    kwstasagas
    16.04.2010, 15:01

    Πολύ σωστή κίνηση Χόρχε!!!! Έλειπε κάτι τέτοιο από το περιοδικό {#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}

     

    Χθες βράδυ έγραψα για το περιοδικό εντυπώσεις μου από τη συναυλία των Bad Company στο Λονδίνο την Κυριακή που μάς πέρασε !!! Κι επειδή δεν έβρισκα την κατάλληλη στήλη, την έστειλα στη στήλη "Νέα" !!!! {#emotions_dlg.ban}{#emotions_dlg.ban}

     

    Θα είναι χαρά μου να διαβάζω τις εντυπώσεις των συμφορουμιτών μας από τις συναυλίες που είδαν, στις οποίες δεν μπόρεσα να είμαι παρών .... έτσι, θα είναι ... σαν να βρισκόμουν κι εγώ εκεί {#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.rockon}


    SouLRocK
    17.04.2010, 01:36

    Πολύ καλό! Τώρα θα μπορεί κάποιος να μοιραστεί τις εντυπώσεις του απο μια συναυλία που πήγε στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό με όλους μας.

    {#emotions_dlg.beer}


    CHE
    18.04.2010, 07:07

    Συμφωνώ κι εγώ ότι ήταν μία απαραίτητη και σωστότατη κίνηση. Θα έχει πράγματι ενδιαφέρον.{#emotions_dlg.rockon}


    ilio
    18.04.2010, 21:13

    Μια χαρά Jorge {#emotions_dlg.thumbup}Σαφέστατα πιο οργανωμένα τα πράγματα,θα χουμε έναν μπούσουλα έτσι{#emotions_dlg.beer}